NABÍDKA  PRÁCE
Aktuálně volné pracovní pozice

V případě Vašeho zájmu, nám prosím zašlete profesní životopis na adresu: prace@kres.cz

Pracovní pozice pracovnice příjmu - výdeje zakázek, skladnice, fakturantka
Místo výkonu práce: Krnov
Mzda: od 15.000,- Kč
Nástup ihned

Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
základní znalost práce na PC (Excel, Word), výhodou zkušenost s programem IS KARAT
samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
ŘP sk.B - výhodou

Náplň práce:
práce se zákazníky
objednávání náhradních dílů
přijímání zboží
kontrola přijímaného zboží a příjem do systému
dokladová i fyzická evidence zboží
expedice zboží
fakturace zakázek

Nabízíme:
zajímavou práci a zázemí v prosperující společnosti
příjemné pracovní prostředí
možnost seberealizace a profesního rozvoje
jednosměnný provoz
příspěvek na penzijní připojištění
25 dní dovolené
stravenky

Pracovní pozice elektromechanik - mechanik
Nástup možný ihned

montáž, demontáž elektrických motorů a elektro zařízení
mezioperační zkoušky

Požadujeme:
střední vzdělání s výučním listem nebo ÚSO s maturitou v oboru elektro (osvědčení vyhl. 50 §6 výhodou)
manuální zručnost, přesnost
spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
časovou flexibilitu
samostatnost a ochotu profesního vzdělávání

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní české společnosti
po zapracování zajímavé finanční ohodnocení
stravenky